önünde söylemek yapılması gereken en son şey masalarında söyleyebileceğin şeyler yiyip de ama önce söylemez ama kolay olmuyor bu biraz federasyon başkanlığında gidip yuvada rahatsızlıklarının seçimlere bakılıyor mu bunu yapıyor musunuz Ne yapıyorsunuz kulüpler birliği toplantısı bir bildiriyle bunları söyleyiniz şeyleri birlikte kamuoyu önünde şekilde Münferit yaptınız ama açıklamayı 45 Cengiz'in yeri

yaparken bazı gerekçeleri var inanmıyor inanmadığınız merciye gitmezsin inanmadınız müdürümüz olsun derdimizi anlatmaya bir kere gidersin Geri gidersin işin içinde etrafa konuşmaya başlar akim olduğu konular var Neden inler Şampiyonlar Ligi maçına çıkmadan önce cezalar açıklanıyor 19.05 derde cezalar açıklanıyor ve bu kulüp cezalar hakkında bir açıklama bekledi ama tatmin eden Bir açıklamada olmayınca bu

açıklamanın da devamı gelir Ama tabii ki de emin olmak zorunda mıdır Evet yani ortamı germeden ama
Sayın başkanım bu tarafta Katılıyorum abi takılmadım bazı konularda var nedir İşler fazla aynı uğraşırken 2 ay boyunca hep göz önünde olan bir yönetim vardı Sen kötü gitsin tamamen Fatih birisini bırakılan bir galatasaray-bursa söylüyorlar yani Yani yalnız bırakılmasından dolayı çok ciddi yani Mesela Başkan yerinde