Hastaneye gitmeyi uyarısında bulunuyor muayenelere cinsiyet öğrenme gerek yok mücadelede önemli rol oynayan insansız hava araçlarına bir Yenisi daha eklendi baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar Bayraktar Akıncı insansız hava aracının gerisinin tamamlandığı listesini ver aile birliği Selçuk Bayraktar 2 kurutup ile ilişkili görüntüyü paylaşan Bayraktar ama sosyal mesafe ihmal etmiyoruz ifadelerini kullandı insansız hava aracı olan biliyorum Yapay Zeka sistemine sahip olacak 1 polis memuru salgını nedeniyle öğrencilere verdiği trafik eğitimi sözünü Eba üzerinden yerine getirdi bilgisayar başına geçip trafik eğitimi verdi trafik polisi özel olarak Dizayn edilmiştir saldırı nedeniyle sözünü yerine getiremedim uzaktan eğitim sistemi üzerinden gerçekleştirdi Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk sosyal medya hesabından polis memurunu tebrik etti paylaşımında sözünü tutmayınca trafik polisi Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri trafik haftasında EBA güzel örneklere vesile olması dileğiyle ifadelerine yer verdi Kilis'te ekovit

19 vakalarının artmasıyla Valilik tarafından yeni tedbirler alındı Bu kapsamda Gaziantep'te Hatay'dan gelen araçlara pazar gününe kadar kısıtlamak için itfa İsta gerçekleştiği 2 litre vaka sayısı artınca tedbirler artırıldı Gaziantep'te bir önüne geçmek için harekete geçerek hafta sonu uygulanacak olan sokağa çıkma yasağı Pazar günü saat 24'e kadar geçici olarak durdurulması Kilis Organize Sanayi Bölgesi kavşağında uygulamaya başladık Hatay ve Gaziantep Bence biraz gevşek ip var gibi geliyor olması lazım sokağa çıkamadıkları için Kargo şubesinden paketi teslim aldığı Yaklaşık 40 kilometre uzaklıktaki yaşlı çiftin var bir türlü adam yardımına Jandarma koştu Ordu Hasan Bey kerimede bir çiftinin yaşları 65 yaş üzeri olduğu için sokağa çıkamıyor İzmir'deki torunları Ramazan gıda kolisi göndermek istedim adres Kırsal alanda olduğu için kargo şirketi teslimatı yapamadı bir arada bir arada izleriz bir arada spor yapar bir arasan dans ederiz Çünkü biz böyle çok güzeliz şimdi hiç ayrı kalmayalım diye Türk Telekom faturasızlara Türk Telekom Hobbit 19 nedeniyle dalgalı bir seyir izlemeye devam ediyor dalganın küresel ekonomi üzerindeki boyutları için farklı görüşler bildiriyor istasyondan hareket etmiş enkaz halindeki tren gibi düşünebilirsiniz her sabah kapınıza getirdim olarak Türkiye İhlas Günaydın hayatın İçinden bir kez daha karşınızdayız işi bıçaklayarak cezaevine giren adam tahliye oldu Fatih olmasıyla da çıkar çıkmaz bu sefer de oğlunu öldürdü boşanma aşamasında olduğu ve eşi tahliye edildi gideceğiz iftar saati cep telefonu kamerasında iftar saati araçta bulunan 2 şahıstan şüphelendiler sordular saldırgan şanslı bacağından vurdu yetişkin bir Öküzüm var gibidir bir hayvan iyi bak tatlım ayağının iyileşmesi Ramazan ederim Hayırlı Ramazanlar Ramazan ayınız mübarek olsun sağlıklı Alo ne yapıyorsun gerilim içerisinde kapanmaya başladı daha çok Avrupa Birliği ve Avrupa ülkeleri Özellikle bu refah ve Amerika güvenlik alanındaki harcamalar Amerikan Sancaktepe'deki İstanbul'da devam ediyor dedi ki Recep Tayyip

Erdoğan'ın Sağlık Bakanı Fahrettin koca da eşlik ettiği iletişim başkanı Fahrettin Altun da belirtelim Tabii ki önemli bir çalışma önemli dakikalar geçiyor burada Hastanesi her iki noktada yapılıyor ve 1000 kişilik bir hastaneden bahsediyoruz Sancaktepe ve yeşilköy'deki Atatürk Havalimanı hızlı çalışma devlet başkanı Vladimir Putin Putin Rusya'nın 9 Mayıs Zafer günü Dolayısıyla gönderdikleri tebrik mesajını paylaştı bizlerle o mesajda sayı devlet başkanı Değerli dostum 75 75 yıl dönümünde 9 Mayıs Zafer gününüzü en içten duygularımla tebrik ediyorum dedi Başkan Recep Tayyip Erdoğan yoğun programı devam ediyor dedi ki ilk önce Sancaktepe'ye geldi ve ardından da Erdoğan Atatürk Havalimanı'nda ki orası da incelemede bulundu Evet Mahmut yaşında söylediği gibi hastanelerin tamamlanması için çok az bir süre kaldı 45 günlük bir süredir Bu sahra hastaneleri için Başkan Recep Tayyip Erdoğan Avrupa Günü sebebiyle bir mesaj da paylaştı Başkan Erdoğan nefret dili bir kenara bırakıldığında daha güzel günlerin bizim olacağına inancım 9 Mayıs Avrupa Günü sebebiyle Başkan Erdoğan bir mesaj yayınladı mesajı zor günlerin Türkiye Avrupa Birliği ilişkileri yeniden canlandırmak konusunda sunucuya fırsatları iyi değerlendirmek diyen Başkan Erdoğan bu dönemde pek çok ülkenin Türkiye'den yardım talebinde bulunduğunu hatırlattı dönem her alanda güçlerimizi birleştirme dönemidir buz yapan Başkan Erdoğan ayrımcılık ve Nefret dili bir