oradaki usulü buradaki akademi'de eğitim veren Hoca'nın yeterlilikleri ne kadar para ne kadar bilgi sahibi bugün bakıyorsunuz 3 kişinin birinde C insansın futbolda Santra Tamam yani olsun insanlar olsun ama sahip olduğu zamanda çalışabiliyorlar birçok branşta yememek gerekiyor basit bir işlem ihtiyacı olabilir Sen bakıyorsun bakıyorsun Sokakta Ahmet nerede olabilir ama ne kadar da onunla ne kadar doldurabildi misin

eğitimler ne kadar iyi seviyede Eğitim Dairesi çalışıyor mükemmel iftar yapıyorlar Biz hazırlamıştım bilemem Düşlerimde de olur bu kadar fazla lisans vermek koordinat Niğde zorlaştıran zaman gençlerin şeklinde antin edilmesinin önünde bir engel gibi geliyor bana Yani bir buçuk saat an trafikte 6000 ortalama işte maçla beraber bir gün dinlen bu hafta 548 çok fazla uzatma yılda 36 gün sadece futbol oynayan çocuklar 22 saatte

3 saatte bir problem hallederiz yani her şeyden önce bunu bilmemiz lazım günde sadece 1 buçuk saat iki cihan zaman yaptırarak bunlardan futbolculardan iyi futbolcu olmasını bekleyemeyiz bugün bir buçuk saat sonra sürenin sonunda lave Mental olarak da zaten çocuklar edemiyor İnsan bir şey yok ne alakası özellikte zaman zaman konuşuyoruz elimden geldiğince Belki de çok uzun uzun da bahsedilmesi gereken şeyler var