maalesef var da sonunda ani çok enteresan bir şekilde Özellikle bu sezon için hangi nereden nasıl bir moda çıktı ise vara gitmemek puan kaybı Van'a giden hakemin sanki Sicilim bozuluyor gibi bir alıcı yaratıldı Özellikle bunu da örnek verdiler Efendim işte İngiltere Ligi'nde 2 saniye gitti ve Hakemler korkmaya başladı hem var Hakemleri hem orta Hakemler hakemliğinin Türkiye'de layıkıyla doğru şekilde yapıldığını inanmıyor

bunu Galatasaray Asistan söylemiyorum sadece söylüyorum Bana gitmiyor özellikle gitmiyor yani ben her şeyi bilirim Tövbe tövbe Kadiri mutlak gibi bu olmadı Bunu yapmamız gerek var hakemliği ciddi olarak sorgulanmalı nasılsın kassies bazı hakemlerin askıya alıyorsunuz Hala biz ki bizimle alakası yok Bülent Yıldırım Serkan Çınar Suat arslanboğa Peki Başkanı sayın Oğuz sarvan acaba bu hafta kemiğinin

sözleşmesinin askıya alınacak onu soruyorum Sayın Oğuz sarvan Gereğini yapsın buradan Türkiye Futbol federasyonu'na sesleniyorum futbolun marka değerini konuşuyorlar Türkiye Futbol Federasyonu acaba marka değerini arttırmak için insanlar mı aileleriyle çoluk çocukları ile maça gelip gitmeleri için ne yapıyor Baba gelirken kağıttan ayrılırken maç seyrederken ne gibi kolaylıklar sağlıyor Futbol Federasyonu buzun