yaptığı o güzel statların sahalarının kontrol ediyor mu acaba Demin ne durumda bir gün merak edin Futbol Federasyonu bunu inceliyor mu acaba devam ediyorum Futbol Federasyonu Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden hangi ülke marka değerinin yükselmesi için elinden geleni yapıp Yardımcı olmayı teklif etmiş veya sorunumuz var mı diye bize müracaat ettik Ben bunları soruyorum Futbol Federasyonu ne iş yapıyor

maç seyretmekten başka bunu da merak ediyor Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz'in açıklamaları ile paylaştık özellikle futbol federasyonu'na yönelik eleştirileri vardır sarı-kırmızılı kulübün başkanının açıklamaları nasıl okumak öğlen haksızlık karşılığında veriliyor ceza aldı konuşulmaması lazım olarak bir derdimiz mi var şeyler yolunda mıydı Yeni federasyon tesisine gidip federasyon başkanı ile oturup Bu güce

sahip değil misiniz sahipsin idareyi bu konuda gidin lütfen konuş kamuoyu karşısına çıkıp da federasyon maç izlemek için da ne yapıyor işte zenginlere bakıyor mu bunu yapıyor hem de söylemek ortamı germek hiçbir şey aramıyorsun söylenmeden ifade edilmiş olan sözler önce okudum araftarların mesajlarını değil taraftarları en son ihtiyacı olan şey yönetimde Fatih Hoca arasındaki gerginlik yazıyor geçiyorsunuz